A+ A A-

smart-billing

Pokud je pro Vás přeúčtování energií Vašim nájemníkům nebo rozúčtování na jednotlivá interní nákladová střediska noční můrou, pak právě služba SMART BILLING je pro Vás záchranou. SMART BILLING dokáže automaticky vytvářet z přijímaných dat grafy, tabulky a dynamicky propočítávat spotřebu vůči měsíčním platbám. Došlé faktury distributora pak snadno kontroluje, rozúčtuje a přefakturuje nájemcům. Díky jednoduchému exportu dat do jakéhokoliv účetního systému se pravidelné měsíční vyúčtování zkracuje z několika desítek hodin na cca 1 hodinu.

visualizace-dat-3

NAPOJENÍ ODEČTŮ NA ERP A CRM SYSTÉMY

Podklady pro fakturaci a samotné faktury vytváří naprosto automaticky na základě online odečtů a nastavené tarifikace. Systém nemá problém s exportem přímo do Vašich ERP a CRM systémů, čímž zrychluje a usnadňuje přehlednou správu a komunikaci s Vašimi zákazníky.

ONLINE ROZÚČTOVÁNÍ A PREDIKCE NÁKLADŮ

Služba SMART BILLING je zpoplatněna na měsíční bázi dle počtu odečítaných měřidel a počtu fakturovaných subjektů. K dispozici jsou náměry v reálném čase, navíc je možné je v případě nesrovnalostí či reklamace porovnávat s náměry patních/hlavních domovních měřidel a také s průměrnou spotřebou na jednotku. Rozdělení společných nákladů vychází ze skutečné spotřeby v jednotlivých jednotkách. Nejedná se o odhady, ale přesná a reálná data.

 KONTAKTY

THOR ENERGY spol. s r.o. Kubelíkova 1224/42 130 00 Praha 3 - Žižkov

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Infolinka: +420 240 240 100

Skype: thorenergy

(c) 2011 Copyright by ThorEnergy

Login

Register

User Registration
or Zrušit