A+ A A-

 smart-help

Službu SMART HELP si lze představit jako nervové centrum složitého organismu, které přijímá různé impulsy zvenčí a sbírá provozní data zjištěné službou SMART MONITOR, která vyhodnocuje, porovnává s nastavenými limity a reaguje na ně tím, že vysílá zpětné signály či spouští činnosti tak, aby tento složitý mechanismus fungoval jak má a jak se od něj očekává. Služba SMART HELP je v podstatě automatické dohledové centrum a centrální dispečink v jednom. Hlavním úkolem je rychlá reakce na zjištění překročení limitních hodnot a tím snížit nebo úplně zamezit vzniku nákladů v případě poruchy, havárie či jiné nečekané události.

dispecink

AUTOMATICKÁ AKCE PŘI PŘEKROČENÍ LIMITŮ

V případě překročení limitních hodnot je možné nastavit příslušnou automatickou akci s použitím různých komunikačních kanálů (email, SMS, hovor, vzdálené vypnutí či zapnutí zařízení atd.) Díky napojení na servisní partnery je možné také zajistit okamžitý a profesionální servisní zásah a tedy rychlou nápravu a obnovení provozu.

DOHLEDOVÉ CENTRUM A DISPEČINK V REŽIMU 24/7

Služba SMART HELP ve spolupráci s produkty SMART MONITOR a SMART BILLING vnáší úplně nový standard kvality do procesů řízení a regulace. Mimo vizualizace a ovládání procesů plní úkoly vyššího řízení, jako jsou archivace dat, tvorba podkladů pro vyúčtování nákladů a fakturace, optimalizační úlohy, komunikační vazby na nadřazené systémy a další.KONTAKTY

THOR ENERGY spol. s r.o. Kubelíkova 1224/42 130 00 Praha 3 - Žižkov

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Infolinka: +420 240 240 100

Skype: thorenergy

(c) 2011 Copyright by ThorEnergy

Login

Register

User Registration
or Zrušit