A+ A A-

smart-monitor

Online monitoring spotřeby energií a vody umožňuje jak dodavatelům, tak odběratelům výbornou kontrolu reálné spotřeby a stavu spotřebičů. Automatické odečty lze nastavit v libovolně volitelné četnosti a čase. Veškerá naměřená data jsou pak online a v reálném čase zobrazena na webovém portále přehledných sestavách. Pro bezchybnou funkčnost služby je použita bezdrátová technologie WACO (Wireless Automatic Collector) což je unikátní radiová technologie umožňující vytvářet bezdrátové (radiové) sběrnice typu M-BUS a RS 485. V kombinaci s radiovými sensory pro měření a monitoring různých fyzikálních veličin a to vše bez nutnosti instalace metalických vedení.

VIZUALIZACE PRŮBĚŽNÝCH ODEČTŮ

visualizace-dat-1Služba SMART MONITOR Vám bude online a automaticky monitorovat Vaši spotřebu elektřiny, plynu, vody, ale umožňuje také měření a vyhodnocení jiných důležitých parametrů jako je teplota, vlhkost, CO2, Nox atd. Naměřená data jsou zobrazena online v přehledných grafech a tabulkách. Služba umožňuje individuální nastavení reportů tak, aby splňovaly konkrétní požadavky a potřeby zákazníka.

AUTOMATICKÉ ONLINE ODEČTY A PŘEHLEDY V REÁLNÉM ČASE

Online odečty v reálném čase Vám umožní získat naprosto přesné podklady pro fakturaci a vyhodnocení reálného stavu a to v těch nejkratších intervalech. Díky tomu můžete lépe a efektivně řídit dodávky energií a vody do Vaší organizace. Pokud Vás tedy zajímá reálná spotřeba energií, jejich úspora a v této souvislosti také efektivní čerpání přírodních zdrojů a tedy ochrana životního prostředí, pak jsou pro Vás naše služby tím správným řešením.

 KONTAKTY

THOR ENERGY spol. s r.o. Kubelíkova 1224/42 130 00 Praha 3 - Žižkov

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Infolinka: +420 240 240 100

Skype: thorenergy

(c) 2011 Copyright by ThorEnergy

Login

Register

User Registration
or Zrušit