butterfly

A+ A A-

Záložní zdroje energie

Naše společnost je partnerem společnosti Horizon Fuel Cell Technologies Pte. Ltd., která se specializuje na produkty zálohování a výroby elektrické energie z alternativních zdrojů a zejména záložní zdroje jsou principiálně založeny na využití aplikací vodíku.

Co je to MiniPak?

MiniPak je malý ruční palivový článek s USB výstupem, jehož malé rozměry a vysoká kapacita jsou naprosto ideální pro rychlé dobíjení zařízení jako jsou mobilní telefony, hudební přehrávače, přenosné DVD přehrávače, vysílačky, camping lampy apod. Zařízení je plně kompatibilní s moderními přístroji výrobců jako jsou Apple, BlackBerry, Nokia, Sonny, LG atd. Lehce vyměnitelná cartridge (tzv. HydroStick) a její samotné bezproblémové a bezeztrátové skladování po spousty let a opětovné nabití v přídavném zařízení HydroFill umožňuje velmi flexibilní použití MiniPaku jako stálého záložního zdroje s velmi nízkými náklady na cenu energie.

Technická specifikace zařízení MiniPak

Jmenovitý výkon (DC = stejnosměrný)

1,5W 

Výstupní napětí

 3,8 – 5V

Přípojky výstupu

 1xUSB – 5V, 500mA

Rozměry zařízení (v x š x h)

 11,5cm x 6,9cm x 2,7cm

Hmotnost zařízení

 120g bez cartridge
210g s cartridgi

Technická specifikace cartridge pro MiniPak – HydroStik

Typ

na bázi vodíku

Kapacita

12Wh

Rozměry

výška 88mm, průměr 22mm

Hmotnost

90g

 

Galerie obrázků

Více...

Naše společnost THOR ENERGY je výhradním zástupcem produktů společnosti Thousand Suns pro Českou a Slovenskou republiku.

Produkty společnosti Thousand Suns jsou kombinací zařízení využívajících slunečního záření jako zdroje elektrické energie, vysoce účinné baterie, mobility a to vše ve skvělém designu. Díky této kombinaci Vám umožní v lokalitách či situacích bez dostupnosti elektrické sítě napájet Vaše elektrická zařízení (mobily, TV, hudební zařízení, herní konzole, počítače, notebooky, fax, vařič, elektrické nářadí, vysílačky atd.).

Solarbuddy je perfektním doplňkem pro vaše malé elektrické zařízení. Osvoboďte se od hlavní sítě a nabíjejte svá zařízení s využitím solární energie.

Ideální pro nabíjení:

  • Mobilní telefony
  • Digitální fotoaparáty, videokamery
  • MP3 přehrávače, iPody 
  • Většina zařízení, která se běžně nabíjejí přes USB port

Jsou dva způsoby jak dobít zařízení Solarbuddy:

  1. Využití slunce přes solární panel na zařízení
  2. Přes USB port z vašeho počítače

Balení obsahuje:

  • Uživatelský manuál
  • USB kabel
  • 6 nejběžnějších koncových adaptérů na trhu

Po plném nabití zařízení Solarbuddy nedochází ke ztrátám, takže je kdykoliv připraven k použití.

Technická specifikace
Typ baterie Lithium Polymerová baterie nejvyšší kvality a bezpečnosti
Kapacita 3000mAh @3.7V
Solární panel Mono-Crystalline Silicon, 5.5V/120mA
Jmenovitý příkon USB 5V/500mA
Jmenovitý výkon DC 5V/500-1000mA
Rozměry 105 x 82 x 111.8
Hmotnost 98g
Více...

Naše společnost THOR ENERGY je exkluzivním zástupcem společnosti Thousand Suns pro Českou a Slovenskou republiku.

Produkty společnosti Thousand Suns jsou kombinací zařízení využívajících slunečního záření jako zdroje elektrické energie, vysoce účinné baterie, mobility a to vše ve skvělém designu. Díky této kombinaci Vám umožní v lokalitách či situacích bez dostupnosti elektrické sítě napájet Vaše elektrická zařízení (mobily, TV, hudební zařízení, herní konzole, počítače, notebooky, fax, vařič, elektrické nářadí, vysílačky atd.).

Solarpod by thousandsuns™ je přenosný solární generátor, který je Vašim nezávislým a soběstačným dodavatelem elektrické energie v situacích a lokalitách, kde není k dispozici jiný zdroj elektrické energie, neexistují elektrická vedení nebo je přístup omezen časově či prostorově. Například na chatě, na jachtě, při kempování, rybaření nebo i doma při výpadku proudu. Je ideální také k nahrazení hlučných a páchnoucích diesel či benzínových agregátů.

Kompletní sada Solarpod obsahuje vysoce účinný solární panel volitelné kapacity od 20-100W a je vybaven špičkovou baterií (LIFEPO4) a měničem napětí (600-1500W) s použitím nejnovějších technologií. To umožňuje napájet spoustu elektrických zařízení jako televizi, hudební zařízení, herní konzole, počítače, notebooky, fax, vařič, elektrické nářadí a mnoho dalších běžně používaných užitečných pomocníků, zdrojů zábavy, ale také hlídačů bezpečí a v neposlední řadě bude přes Vaše nabíječky udržovat naživu veškeré potřebné komunikační spojení se světem ať již přes mobilní telefony nebo vysílačky.

Obrovskou výhodou systému je rychlost vybalení, spuštění a opětovném zabalení a přemístění do jiné lokality. To vše je otázka pár minut a k instalaci či spuštění není potřeba žádné manuály, technické dovedností a nářadí.

Přiložené standardní MC4 kabely připojí solar panel přímo do Solarpodu, ve kterém je vysoce účinná, ekologická, LIFEPOF (Lithium Iron Phosphate baterie). Solarpod je standardně vybaven také 400W měničem, standardní zásuvkou jak ji známe z domacnosti, 2x USB používaných v PC a 12V zásuvkou na kterou jsme zvyklí z aut a karavanů.

Panel se dodává ve dvou provedeních buď přímo jako součást kufru sady nebo jako samostatný rozkládací systém. Typ kufr je vhodnější pro časté změny umístění zařízení, druhý typ má robustní hliníkový stojan, který umožňuje umístění na pevné místo buď na zemi nebo na plochou střechu (možnost různé nastavení pozici stání zajišťuje, že je panel umístěn vždy v optimálním úhlu vůči slunci v letním i zimním období).

Galerie obrázků

Více...


KONTAKTY

THOR ENERGY spol. s r.o. Kubelíkova 1224/42 130 00 Praha 3 - Žižkov

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Infolinka: +420 240 240 100

Skype: thorenergy

(c) 2011 Copyright by ThorEnergy

Login

Register

User Registration
or Zrušit