butterfly

A+ A A-

Solarpod

Solarpod

Naše společnost THOR ENERGY je exkluzivním zástupcem společnosti Thousand Suns pro Českou a Slovenskou republiku.

Produkty společnosti Thousand Suns jsou kombinací zařízení využívajících slunečního záření jako zdroje elektrické energie, vysoce účinné baterie, mobility a to vše ve skvělém designu. Díky této kombinaci Vám umožní v lokalitách či situacích bez dostupnosti elektrické sítě napájet Vaše elektrická zařízení (mobily, TV, hudební zařízení, herní konzole, počítače, notebooky, fax, vařič, elektrické nářadí, vysílačky atd.).

Solarpod by thousandsuns™ je přenosný solární generátor, který je Vašim nezávislým a soběstačným dodavatelem elektrické energie v situacích a lokalitách, kde není k dispozici jiný zdroj elektrické energie, neexistují elektrická vedení nebo je přístup omezen časově či prostorově. Například na chatě, na jachtě, při kempování, rybaření nebo i doma při výpadku proudu. Je ideální také k nahrazení hlučných a páchnoucích diesel či benzínových agregátů.

Kompletní sada Solarpod obsahuje vysoce účinný solární panel volitelné kapacity od 20-100W a je vybaven špičkovou baterií (LIFEPO4) a měničem napětí (600-1500W) s použitím nejnovějších technologií. To umožňuje napájet spoustu elektrických zařízení jako televizi, hudební zařízení, herní konzole, počítače, notebooky, fax, vařič, elektrické nářadí a mnoho dalších běžně používaných užitečných pomocníků, zdrojů zábavy, ale také hlídačů bezpečí a v neposlední řadě bude přes Vaše nabíječky udržovat naživu veškeré potřebné komunikační spojení se světem ať již přes mobilní telefony nebo vysílačky.

Obrovskou výhodou systému je rychlost vybalení, spuštění a opětovném zabalení a přemístění do jiné lokality. To vše je otázka pár minut a k instalaci či spuštění není potřeba žádné manuály, technické dovedností a nářadí.

Přiložené standardní MC4 kabely připojí solar panel přímo do Solarpodu, ve kterém je vysoce účinná, ekologická, LIFEPOF (Lithium Iron Phosphate baterie). Solarpod je standardně vybaven také 400W měničem, standardní zásuvkou jak ji známe z domacnosti, 2x USB používaných v PC a 12V zásuvkou na kterou jsme zvyklí z aut a karavanů.

Panel se dodává ve dvou provedeních buď přímo jako součást kufru sady nebo jako samostatný rozkládací systém. Typ kufr je vhodnější pro časté změny umístění zařízení, druhý typ má robustní hliníkový stojan, který umožňuje umístění na pevné místo buď na zemi nebo na plochou střechu (možnost různé nastavení pozici stání zajišťuje, že je panel umístěn vždy v optimálním úhlu vůči slunci v letním i zimním období).KONTAKTY

THOR ENERGY spol. s r.o. Kubelíkova 1224/42 130 00 Praha 3 - Žižkov

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Infolinka: +420 240 240 100

Skype: thorenergy

(c) 2011 Copyright by ThorEnergy

Login

Register

User Registration
or Zrušit