butterfly

A+ A A-

Úspora el. energie

E-Controller je vzdálený monitorovací systém založený na Linuxu a webových technologiích.

E-Controller má veškeré výstupy, ovládání a nastavení dostupné přes standardní internetový prohlížeč a žádný další software není potřeba. Dálkové ovládání a připojení je možné jak přes standardní připojení k internetu zákazníka, tak přes vlastní GPRS modem. E-Controller může také fungovat jako samostatná jednotka díky své on-board klávesnici a displeji.

Více...

E-Power optimalizuje rozdíly mezi skutečným napětím, které obdržíte od distributora (obvykle 207V - 253V) a optimálním napětím, které je nutné pro ideální provoz elektrických zařízení v síti (220V).

Více...

Efektivní řešení pro každou obec, budovu či provozovnu, kde je třeba dlouhodobé a pravidelné osvětlení. S pomocí E-boxu se vaše náklady na spotřebu elektrické energie sníží o 20 – 40%. Pořiďte si E-box a prodlužte životnost světelných zdrojů. Snížíte tím náklady na jejich údržbu a likvidaci.

Více...

Co je to E-Home?

E-Home byl vyvinut tak, aby splňoval veškeré požadavky na úsporu elektrické energie v domácnostech a malých kancelářích do celkového instalovaného výkonu až 9 kVA: osvětlení, televize, trouby, ledničky, mrazáky, světla.

Více...


KONTAKTY

THOR ENERGY spol. s r.o. Kubelíkova 1224/42 130 00 Praha 3 - Žižkov

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Infolinka: +420 240 240 100

Skype: thorenergy

(c) 2011 Copyright by ThorEnergy

Login

Register

User Registration
or Zrušit